Áčko si veze z Krumlova prohru

Hráči našeho A-mužstva nastoupili v neděli 4. listopadu na domácím ledě Slavoje Český Krumlov a stejně jako v předchozím zápase se jim bodově ani herně nedařilo. Za naše mužstvo skórovali Josef Mazanec a Zdeněk Ondřej.

Jedinou velkou změnou v naší sestavě byl post brankáře, na kterém nastoupil zkušený Jaroslav Jágr, který v našem klubu, zatím na měsíc, hostuje z budějovického David Servisu.

Připravujeme podrobnosti.

Statistiky zápasu (zdroj jchokej.cz)

HC Slavoj Č. Krumlov – HC Vajgar J. Hradec 5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
15. Vondřich (Gallistl), 19. F. Čížek (Kadlec, Klíma), 25. Kadlec (Řepa, J. Krcho), 53. Klíma (J. Krcho, D. Svoboda), 60. Kadlec (J. Krcho, Vondřich) – 31. J. Mazanec (D. Mihulka ml.), 54. Ondřej (Pucher st., Gurka).
Rozhodčí: F. Svoboda – Bušta, Soukup.
Vyloučení: 4:4, navíc Košťál (Vajgar) 10 minut.
Č. Krumlov: Spáčil – D. Svoboda, M. Šimek, F. Čížek, Gallistl, Břečka – M. Lukeš, Svěchota, Vondřich, Kadlec, J. Krcho, Klíma, Michalec, Hakl, Řepa. Trenéři Kamil Šťastný a Vilém Migl ml.
HC Vajgar: Jágr – Budín, Ištvánik, Chmel, T. Tržil, Jon, Pucher ml. – D. Mihulka ml., Pucher st., Košťál, Janeček, Ondřej, J. Mazanec, Mat. Jindra, R. Procházka, Gurka. Trenéři Zdeněk Ledvinka a David Mihulka st.