Další prodloužení a další výhra A-mužstva

Série zápasů, které  dotáhlo naše Áčko do prodloužení se protahuje už na třetí utkání v řadě. Po Pelhřimovu a Táboře jsme tentokrát urvali dva body na ledě Spartaku Soběslav.

Z pohledu fanouška byla nejzajímavější první část hry a konec zápasu. Jen v úvodní třetině padly čtyři z celkových devíti gólů. Naopak na konci zápasu vyrovnával dvě minuty před závěrečnou sirénou nejproduktivnější obránce našeho týmu Adam Popelka na 4:4 a v prodloužení vystřelil Vajgaru výhru 4:5 Zdenda Ondřej, tedy stejný hráč, který utkání svým zásahem otevřel.

Následující, tedy druhou adventní neděli, vyjedou naši borci na led Zimního stadionu Jana Marka proti vedoucímu týmu krajské ligy Lokomotivě Veselí nad Lužnicí. No, ještě uvidíme, kdo bude nakonec (V)veselý(í)…!!!

Takže 9.12. od 17.00 u toho buď i ty!

Statistiky zápasu (zdroj jchokej.cz)

OLH Spartak Soběslav – HC Vajgar J. Hradec 4:5 v prodl.
14. Žákovský, 19. Vild (O. Pánek, Hraňo), 24. Žákovský TS, 57. Žákovský (Hák) – 7. Ondřej (Gurka), 8. Lazorišák (Janeček), 36. Lazorišák (J. Mazanec), 58. Popelka (Košťál, Lazorišák), 63. Ondřej (T. Tržil, Pucher st.).
Rozhodčí: F. Svoboda – Němec, J. Macháček.
Vyloučení: 6:7, navíc Mat. Jindra (Vajgar) 10 minut.
Sp. Soběslav: Křiklán – Vild, J. Matoušek, L. Karpíšek, Chalupský, M. Karpíšek (21. A. Čížek), Jiří Kubeš – Hák, Žákovský, Hraňo, M. Kučera (35. Slabý), Píha, Zajíc, O. Pánek, Máca, Kaisler. Trenéři David Pánek a Vladimír Drachovský.
HC Vajgar: Jágr – Popelka, Ištvánik, Jon, T. Tržil – Ondřej, Pucher st., Gurka, Košťál, Lazorišák, J. Mazanec, Janeček, Mat. Jindra, Pucher ml. Trenér Zdeněk Ledvinka.

Ilustrační foto: Stanislav Hladík