Junioři

Fotogalerie: junioři Vajgaru porazili po SN Medvědy z Pelhřimova

V  neděli 30. září nastoupili naši junioři do utkání Regionální ligy juniorů, skupiny H, proti HC Lední medvědi Pelhřimov.

Do utkání juniorka nenastoupila proti Pelhřimovu vůbec spatně. Po bitce ze sedmé minuty šel Vajgar do vedení 1:0. Ale to bylo na dlouhou dobu vše. Převaha na ledě se pomalu vytratila a co hůř, Pelhřimov do konce třetiny otočil na 1:2. V prostřední části se sice Vajgaru podařilo opět otočit skóre na svou stranu 3:2, ale jako by nemohl najít tu ideální herní pohodu. Ve třetí třetině se hrálo hodně v rozích, z čehož bohužel profitoval soupeř změnou skóre na 3:3. Naši kluci sice necelé čtyři minuty před koncem znovu vedli 4:3, ale houževnatý soupeř pár vteřin před koncem vyrovnal na 4:4. V závěrečných samostatných nájezdech Vajgaru přálo štěstí 5:4 a bonusový bod zůstává u doma.