Hrajeme první zápas finále ve Veselí nad Lužnicí

Připravujeme průběžné zprávy z prvního utkání finále Krajské ligy ledního hokeje mezi TJ Lokomotivou Veselí nad Lužnicí a HC Vajgar Jindřichův Hradec.

Zápas začíná úvodním buly v 19.00 hod. Do Veselí nad Lužicí se vypravila i skupina vajgarských fanoušků, kterým domácí tým velmi pohostinně vyčlenil část tribuny a připravil stánek s občerstvením.

Za HC Vajgar nastupují: Jágr – Popelka, Ištvánik, Jon, Chmel, Tržil T., Procházka – Lazorišák, Mazanec, Tržil V., Košťál, Kalvas, Janeček, Kubín, Jindra, Stach, Havelka, Gurka (C)

První třetina je minulostí, přinesla tuhý boj a zatím bezbrankové skóre.

V 11 vteřině druhé části hry prohráváme 1:0. Stejný stav je i po celé druhé třetině. Nikdo nechce prohrát, nikdo nechce udělat chybu.

Na začátku třetí třetiny srovnává na 1:1 Vojta Tržil.

Nakonec je z toho po dramatickém průběhu prohra 2:1. O to víc vás budeme v neděli potřebovat! Takže ještě jednou: neděle 17. března, 17.00, Zimní stadion Jana Marka! A Veselí bude smutný!