Vyhráváme rozhodující zápas finále ve Veselí nad Lužnicí. JSME MISTŘI!!!

Pro nevídaný ohlas k zápasu ve Veselí nad Lužnicí necháváme autentický článek psaný online přímo v sobotu 23. března. Další článek naleznete na webu hradeczije.cz.

Sobota 23. března:

Připravujeme průběžné zprávy ze třetího utkání finále Krajské ligy ledního hokeje mezi TJ Lokomotivou Veselí nad Lužnicí a HC Vajgar Jindřichův Hradec.

Zápas začíná úvodním buly v 18.00 hod. Dnes se rozhodne o vítězi Krajské ligy.

Za HC Vajgar nastupují: Jágr (30.-32. Pachmann), Tržil T., Chmel, Popelka, Ištvánik, Janeček, Jon, Procházka- Tržil_V, Stach, Jindra- Mazanec, Kalvas, Kubín- Gurka, Ondřej, Havelka-Heřmánek, Košťál, Lazorišák. Hlavní trenér: David Mihulka, Peter Pucher.

Po první třetině je stav nerozhodný 1:1. Za Vajgar vstřelil gól v přesilovce Pavel Jon.

V šesté minutě druhé třetiny vedeme po gólu Michala Gurky 2:1, ale soupeř srovnává v 10. minutě na 2:2. V čase 33:34 strhává vedení na svou stranu tým Veselí nad Lužnicí.

Začátek poslední třetiny nám nevychází a prohráváme ve druhé minutě už o dva góly. Ve čtvrté minutě třetí třetiny snižuje na rozdíl jednoho gólu Ota Lazorišák a v deváté minutě vyrovnává Hynek Havelka už na 4:4. V 16 minutě vedeme po druhém gólu Oty Lazorišáka 5:4. Domácí bohužel vyrovnávají v power play na 5:5.

Jde se do prodloužení.

Prodloužení skončilo bez gólů.

Nájezdy:

• David Košťál dává gól a po první sérii stav 0:1
  • Ota Lazorišák netrefil branku. 1:1 po druhé sérii.
  • Třetí náš nájezd trefuje Robert Procházka. Vedeme 2:1
  • Zdeněk Ondřej také proměňuje a vedeme 3:2
  • Pavel Jon se netrefil a po pěti nájezdech je stav 3:3
  • Robert Procházka podruhé neskóruje.
  • Ani Zdeněk Ondřej v sedmé sérii. Stav stále 3:3
  • David Košťál zvyšuje na 4:3 a Veselí následně srovnává.
  • V deváté sérii opět skóruje David Košťál. Veselí už nedokázalo odpovědět!

Titul krajské ligy míří do Jindřichova Hradce!!!!!

Branky a nahrávky: 4. Čáp, 30. Klimeš, 34. Beran (Drs), 42. Michal (Klimeš), 59. Beran – 18. Jon (Chmela, Lazorišák), 26. Gurka (Stach, Ondřej), 44. Lazorišák (Jon), 49. Havelka (Ondřej), 56. Lazorišák (Mazanec), rozh. náj. Košťál

Foto: David Ragásek