Junioři porazili Žďár nad Sázavou

Junioři HC Vajgar dokázali v pátek 28. září porazit na vlastním ledě v 5. kole Regionální ligy juniorů Žďár nad Sázavou 4:2.

Po první třetině (0:2) to na vítězství nevypadalo, když po chybě obrany a chvilkové zdravotní indispozici gólmana, vsítil Žďár dva rychlé góly. Naši junioři poté hráli skoro do poloviny zápasu v křeči a jen těžko se dostávali přes střední pásmo. Vše se ale změnilo po první trefě. Hráči si začali věřit a druhou část vyhráli 1:0. V poslední části se už Žďár, i s osmi juniory extraligy, k ničemu většímu nedostal. Nadechující se Vajgar si čerstvý vítr z plachet vzít nenechal. Přidal ještě jeden gól ze hry a využil dvě přesilovky a po třetinách (0:2; 1:0; 3:0) poráží Ždár nad Sázavou 4:2 a posunuje se s 11 body na druhou příčku skupiny H RLJ.