Junioři přehráli Vlašim

V neděli 7.10. byla na jindřichohradeckém zimním stadionu k vidění hotová kanonáda. Do utkání Regionální Ligy Juniorů se podařilo fantasticky nastoupit Rytířům z Vlašimi. Po gólech z 1.,2. a 8. minuty vedli nad zaskočeným Vajgarem už 0:3. Naši junioři se ale nenechali zlomit a mezi čtrnáctou a šestnáctou mminutou odpověděli a skvělým výkonem vyrovnali 3:3 a v první minutě druhé části otočili skóre na svou stranu dokonce na 4:3.

Od té chvíle Vajgar soupeře přehrával a ve 27. minutě skóre ještě navýšil 5:3. Rytířům se sice podařilo snížit, ale za necelou minutu naši kluci opět udeřili a zvýšili na 6:4. Hra měla velké tempo a po druhé třetině vedl Vajgar už 7:4. Soupeř se ale jen tak nedal a zodpovědným výkonem snížil na začátku třetí třetiny na rozdíl jedné branky. Zdálo se, že na vajgarské borce našel recept, ale houževnatý tým se obehrát nenechal a po přesných trefách ze 43. a 55. minuty zaslouženě zvítězil 9:6.

Statistiky zápasu:

HC Vajgar J.Hradec – HC Rytíři Vlašim 9:6 (3:3, 4:2, 2:1)
branky Vajgaru: Masopust (Egert), Kalaj (Budín,Mihulka), Anderle (Masopust), Havelka (Tržil), Dúška (Havelka), Masopust (Anderle), Egert (Tržil), Dúška (Anderle,Egert), Anderle (Masopust).
Sestava Vajgaru: HC Vajgar  Klestil (Pachmann) – Řehout, Dúška, Drbal, Budín, Egert, Tržil, Havelka, Masopust, Mihulka, Anderle, Kocar, Kalaj
Ilustrační foto: Martin Kozák