Junioři v neděli podlehli Žďáru nad Sázavou

Juniorka HC Vajgar sehrála v neděli 21.října 10. kolo Regionální ligy juniorů proti domácímu Žďáru nad Sázavou.

Žďár proti Vajgaru nasadil nejlepší možnou sestavu, s pěti českými juniorskými a jedním slovenským reprezentantem. První třetinu hráli naši junioři zodpovědně z obrany a na jejím konci zůstával stejný stav jako při vstupu do utkání. Ve druhé šly naše barvy dokonce do vedení gólem Hynka Havelky, pak už ale gólově úřadoval jen soupeř a stav druhé části hry obrátil na svou stranu v poměru 3:1. Ve třetí třetině  se naplno projevily zkušenosti žďárských mladíků s extraligou juniorů a zápas skončil vítězstvím domácích 6:2. Za Vajgar snižoval Vojta Tržil. I přes prohru podali kluci velmi bojovný výkon.