Odveta kvalifikace o druhou ligu se blíží!

Již v sobotu 6. dubna od 18.15 sehraje náš klub druhé utkání kvalifikace o postup do 2. ligy proti HC Wolves Český Těšín. V prvním utkání série jsme sice na ledě slezského soupeře prohráli poměrem 5:2, o to zajímavější a bojovnější hokej se však dá očekávat.

Série bude odehrána na dva duely.

Jak se bude rozhodovat o vítězství v kvalifikaci o 2. ligu?

Pokud prohrajeme či odveta skončí remízou, vítězem série budou těšínští.

Pokud skončí odvetný zápas vítězstvím HC Vajgar v poměru o méně než 3 branky (což je rozdíl ve skóre po prvním zápasu, který skončil 5:2) budou vítězem kvalifikace HC Wolves.

Pokud skončí druhé utkání stejným brankovým rozdílem, jako utkání první, tedy vyhrajeme-li o tři góly, bude následovat 5-minutové prodloužení, případně nájezdy.

Zvítězíme-li v odvetě více než o tři góly, např. poměrem 6:2, postupujeme do 2. ligy, neboť první utkání skončilo 5:2 ve prospěch našich sobotních hostů.