Po dobrém výkonu jsme v dohrávce na Radomyšl nestačili

V komorní atmosféře před slabou návštěvou dohrávalo naše Áčko ve čtvrtek 20. února odložený zápas se Sokolem Radomyšl. Původně mělo být utkání odehráno v polovině prosince.

Za Vajgar nastoupila většina juniorů doplněných v útoku zkušeným Michalem Gurkou a v obraně Adamem Popelkou, Martinem Ištvánikem a Petrem Janečkem.  I když, dle slov vedoucího mužstva Ing. Skořepy, spolupráce trochu drhla, omlazený tým ostudu neudělal.

Ilustrační foto Stanislav Hladík.

Statistiky zápasu (zdroj jchokej.cz):

TJ Sokol Radomyšl – HC Vajgar J. Hradec 4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
7. A. Novák, 44. M. Hřebíček (J. Řehoř, Jungbauer), 46. Vlk (Šimoník, P. Procházka), 58. Vlk (Jungbauer) – 32. J. Košťál (Popelka).
Rozhodčí: T. Svoboda, Jílek – P. Němec, Jiřička.
Vyloučení: 4:3.
S. Radomyšl: R. Kříž – P. Procházka, Jan Hřebíček, M. Hřebíček, Pěnička – Vlk, Slavík, Jungbauer, J. Řehoř, Šimoník, R. Volf ml., A. Novák, Strnad, Stauber. Trenéři Milan Tollinger a David Míka.
HC Vajgar: Pachmann – Popelka, Janeček, Ištvánik, J. Kocar ml., L. Dúška – V. Tržil, J. Košťál, Aarts, H. Havelka, Gurka, Kalaj, Štrajt, Brázda. Trenéři Robert Procházka a Karel Dúška.