Po nakládačce v Soběslavi se dá hovořit o krizi

Poslední listopadová neděle patřila utkání našeho A-týmu v Soběslavi. Prohra 9:1 hovoří za vše. Špatné individuální výkony i předvedená hra bez hlubší myšlenky a pořádného zakončení vrhá tým do další herní krize. Na facebookových stránkách našeho klubu svou nespokojenost začali vyjadřovat i někteří fanoušci. A není se co divit. Ode dna se dá odrazit vždy, ale nejdříve je zapotřebí slézt ze stromu, na kterém někteří borci evidentně stále po mistrovské sezóně prodlévají. Především je zapotřebí změnit přístup na ledě, ale i mimo něj, a začít vnímat realitu jaká skutečně je.

Statistiky zápasu (zdroj jchokej.cz):

OLH Spartak Soběslav – HC Vajgar J. Hradec 9:1 (3:0, 1:1, 5:0)
5. Žákovský (Hraňo, Slabý), 12. A. Přibyl (Kaisler, O. Pánek), 16. Žákovský, 35. J. Matoušek (Mart. Novák), 43. A. Přibyl (Hubáček, O. Pánek), 48. Hraňo (T. Tržil), 48. Kaisler (Jiří Kubeš, A. Přibyl), 54. Hraňo (Žákovský, Slabý), 55. Jiří Kubeš (Kaisler) – 24. Ondřej.
Rozhodčí: M. Matoušek – Komzák, Karlín.
Vyloučení: 5:7.
Sp. Soběslav: Baloun – J. Matoušek, T. Tržil, Jiří Kubeš, Hubáček, V. Pánek, A. Čížek – Slabý, Žákovský, Hraňo, O. Pánek, A. Přibyl, Kaisler, Mart. Novák, J. Škoda, Píha. Trenér David Pánek.
HC Vajgar: T. Kubeš (54. Lekeš) – Popelka, Ištvánik, Jon. D. Šebesta, Janeček, Budín, Dúška – D. Košťál, P. Pucher st., Ondřej, V. Tržil, Lander, J. Heřmánek, Kalvas, H. Havelka, Gurka. Trenéři Robert Procházka a Zdeněk Ledvinka.

Ilustrační foto: Lukáš Šamal