Prohru v Krumlově doprovázela nečistá hra a tři zranění

Nedělní zápas na ledě HC Slavoj Český Krumlov se našemu Áčku nevydařil. po třetinách 3:0, 5:0 a  2:1 si domů vezeme deset obdržených gólů. Co celou situaci ještě víc komplikuje, je že utkání po hrubých faulech nedohráli Ota Lazorišák, Adam Popelka a Vojta Tržil. O zdravotním stavu hráčů před domácím zápasem 17. listopadu proti Milevsku budeme informovat.

Statistiky zápasu (zdroj jchokej.cz):

HC Slavoj Č. Krumlov – HC Vajgar J. Hradec 10:1 (3:0, 5:0, 2:1)
7. Hakl (Michalec, D. Svoboda), 9. Berný (J. Krcho, D. Svoboda), 14. Hakl (D. Svoboda), 22. J. Krcho (Kadlec), 26. M. Lukeš (Unger, D. Svoboda), 31. D. Svoboda (Hakl, Michalec), 31. F. Čížek (Klíma, Unger), 32. Berný (Michalec), 50. D. Svoboda (Hakl, Berný), 55. F. Čížek (Gallistl) – 46. J. Heřmánek (P. Pucher st.).
Rozhodčí: M. Matoušek – Karlín, Knor.
Vyloučení: 9:8, navíc Gallistl (Č. Krumlov) a Jon (Vajgar) oba 10 minut.
Č. Krumlov: Spáčil – F. Čížek, Gallistl, Kutiš, Břečka, Řepa, D. Svoboda – M. Lukeš, Unger, Klíma, Kadlec, J. Krcho, Vondřich, Michalec, Hakl, Berný, od 41. navíc Vodička. Trenéři Vilém Migl ml. a David Machálek.
HC Vajgar: Lekeš (26. Pachmann) – Popelka, Ištvánik, Jon, Budín, Janeček, P. Pucher ml. – J. Heřmánek, Lazorišák, H. Havelka, D. Košťál, P. Pucher st., V. Tržil, Kalvas, Gurka. Trenéři Zdeněk Ondřej a Zdeněk Ledvinka.

Ilustrační foto: Stanislav Hladík