První zápas, první venkovní výhra A-mužstva

Naši hokejisté v neděli 23.9. vyjížděli za prvním mistrovským zápasem sezóny do Vimperka, kde je čekal místní HC.

Zápas byl první dvě třetiny vyrovnaný a o výsledku mohla rozhodnout sebemenší chyba. Tu udělali dvakrát ve třetí části hry domácí, když neuhlídali nejdřív Davida Košťála a těsně před koncem střílejícího Martin Ištvánika. Očekávanou sestavu doplnil David Mihulka ml. z juniorky.

Statistiky zápasu (zdroj jchokej.cz)

HC Vimperk – HC Vajgar J. Hradec 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
6. R. Sitter (Korous), 38. J. Předota (R. Suchánek ml.) – 13. Kalvas (Tomšík, Gurka), 29. J. Mazanec (Ondřej, Košťál), 47. Košťál (Ondřej, J. Mazanec), 59. Ištvánik (M. Jindra).
Rozhodčí: Poskočil – P. Bělohlav ml., Knor.
Vyloučení: 7:6.
Využití: 1:2.
Diváků: 300.
HC Vimperk: P. Buchta – O. Předota, Chaloupka, Kačmár, J. Předota, Janásek, Horejš – Bojer, J. Hanzal, Paule, Korous, R. Suchánek ml., R. Sitter, Binder, Fleischman, Novotný. Trenéři Milan Stárek a Pavel Předota.
HC Vajgar: T. Kubeš – Tržil, Chmel, Popelka, Ištvánik, Jon – Ondřej, Košťál, J. Mazanec, Tomšík, Kalvas, Gurka, Janeček, M. Jindra, D. Mihulka ml. Trenéři Robert Procházka, David Mihulka st. a Zdeněk Ledvinka

Foto: David Regásek: