Semifinále je tady! V neděli doma vyzveme Strakonice.

Ve středu 6. března byl dohrán rozhodující zápas čtvrtfinále Krajské ligy mezi HC Strakonice a HC Vimperk, který určil soupeře našeho týmu pro víkendové zápasy semifinále play-off. Jelikož zápas skončil poměrem 5:4 v prodloužení ve prospěch domácích, do dalších kol postupují strakoničtí, kteří jsou zároveň naším dalším soupeřem v cestě nadstavbovou částí. Připomeňme, že HC Strakonice zakončily základní část Krajské ligy na druhém místě. Naše borce po krumlovském Slavoji čeká další těžký soupeř.

Série vzájemných zápasů byla zahájena na strakonickém ledě v pátek 8. března výhrou našeho týmu 2:3 v prodloužení (psali jsme ZDE). V neděli 10. března od 17:00 pak čeká hokejisty obou týmů odveta na Zimním stadionu Jana Marka. Případný rozhodující duel by za smírného stavu série byl na programu ve středu 13. března.

V NEDĚLI JDEME FANDIT VŠICHNI!

Před semifinále jsme se Strakonicemi měli dosavadní sezónní bilanci 1 – 1. V osmém kole jsme soupeři na domácím ledě podlehli 5:7 a ve dvacátém naopak zvítězili na jeho ledě v poměru 3:4 po prodloužení (vítězný gól dával Ota Lazorišák v  62. minutě střetnutí). Zápasy semifinále zároveň budou reprízou loňského čtvrtfinále, ve kterém nás Strakonice vyřadily z dalších bojů, máme jim tedy co oplácet.

Fotografie z posledního domácího zápasu proti HC Strakonice: