Skvělá výhra A-mužstva v Soběslavi

V neděli 17. prosince sehráli hráči našeho A-mužstva poslední předvánoční utkání na ledě Spartaku Soběslav a přivezli domů cenné tři body za výhru 1:3. SKVĚLÁ PRÁCE!

V brance Vajgaru se opět představil Tomáš Kubeš a byl to především on, kdo stojí za skvělým výsledkem. První třetina se hrála bez branek a bez větších šancí na obou stranách. Hned v úvodu druhé tetiny začali naši borci více zaměstnávat domácího gólmana Křiklána a dvakrát v úvodních deseti minutách prostředního dějství ho dokázali překonat. Nejdříve se trefil do černého Filip Tomšík a poté Tomáš Kalvas po samostatné akci. V polovině zápasu jsme tak měli dvoubrankový náskok.  Netrvalo to však ani celé 3 minuty a stav zápasu se opět měnil. Za domácí Soběslav skóroval Lukáš Karpíšek. Do konce druhé třetiny se ještě šťastně trefil Robert Procházka, takže do šaten se před poslední třetinou šlo za stavu 1:3, který se nezměnil až do konce utkání. Za třetí třetinu zasluhuje absolutorium náš gólman Tomáš Kubeš, na kterém si doslova vylámali zuby všichni domácí útočníci, kteří nedali gól ani v závěreční hře bez brankáře.

Kluci děkujeme!

Statistiky (zdroj jchokej.cz):

OLH Spartak Soběslav – HC Vajgar J. Hradec 1:3 (0:0, 1:3, 0:0)
32. L. Karpíšek – 23. Tomšík (Gurka, M. Stach), 29. Kalvas, 38. R. Procházka (Lazorišák).
Rozhodčí: D. Urban – Brůha, Jan Lang.
Vyloučení: 4:3, navíc Točík (Soběslav) 10 minut, Jon (Vajgar) 5 minut + do konce.
Sp. Soběslav: Křiklán – Punčochář, Sládek, L. Karpíšek, Smíšek, Skalický, M. Karpíšek – Hák, Žákovský, Hraňo, Točík, Píha, M. Kučera, Vild, Máca, Zajíc. Trenéři David Pánek a Vladimír Drachovský.
HC Vajgar: Kubeš – Jon, Ištvánik, R. Procházka, Tržil, Chmel – M. Přibyl (22. Havelka), Lazorišák, Ondřej, M. Stach, Tomšík, Gurka, Kalvas, Navrátil, Jasanský. Trenéři Zdeněk Ledvinka a Robert Procházka.