Úspěch malých hokejistů na turnaji v Milevsku

V sobotu 18.11. 2017 se v Milevsku uskutečnil další turnaj v minihokeji, kde náš klub skvěle reprezentovaly malé hokejové naděje. Děti sehrály zápasy s domácím Milevskem a Slavojem Český Krumlov.

Přinášíme výsledky turnaje:

HC Vajgar „A“ tým vs. Milevsko „A“

výsledek: 9:4 (1:4, 3:0, 5:1)
góly: Ondřej Beke 3x, Haruda 3x, Tomáš Beke 1x, Petr Dvořák 1x, Kotyza 1x
sestava: Kalkus (G) – O. Beke, Haruda, T. Beke – Dvořák, Budín, Kotyza
První třetina z našeho pohledu dopadla velmi špatně, to dokazuje i výsledek.  Avšak kluci nic nevzdali a po prospané první třetině jsme se herně zvedli a postupně si došli pro výhru 9:4. Touto výhrou jsme oplatili Milevsku porážku z předchozího utkání.
Trenér: Jindra
HC Vajgar „B“ tým vs. Milevsko „B“
výsledek: 10:4 (1:2, 5:1, 4:1)
góly: Eremiáš 7x, Rešl 1x, Květoň 2x
sestava: Novák (G) – Eremiáš, Rešl, Květoň – Zikmund, Stankovský, Beránek – Holý
Stejný průběh jako u „A“ týmu. I tady rozhodla druhá třetina.
Trenér: Procházka
HC Vajgar „A“ tým vs. Český Krumlov „A“
výsledek: 24:3 (3:1, 10:2, 11:0)
góly: O. Beke 9x, T. Beke 3x, Haruda 3x, Kotyza 5x, Budín 2x, Dvořák 2x
sestava: Kalkus (G) – O. Beke, Haruda, T. Beke – Dvořák, Budín, Kotyza
V tomto utkání jsme od začátku udávali tempo a soupeř odolával pouze v první třetině. Ve druhé a třetí třetině jsme krumlov k ničemu nepustili, přidali jsme několik branek a bavili se hokejem až do závěrečné sirény.  Kluky musím pochválit za odmakaný výkon až do konce, ikdyž bylo rozhodnuto už po polovině hry.
HC Vajgar „B“ tým vs. Český Krumlov „B“
výsledek: 34:5 (11:0, 11:3, 12:2)
góly: Zikmund 5x, Holý 1x, Beránek 6x, Květoň 7x, Rešl 3x, Eremiáš 12x
První třetinu jsme jasně vyhráli 11:0 a tím rozhodli i celý zápas. Ve druhé a třetí třetině jsme pokračovali v pěkné hře, navrch přidali góly a suverénně si došli pro vítězství.
Kluci podali skvělý výkon a za to jim patří obrovské poděkování.