V Humpolci se nám zápas nevydařil

V sobotu 26. října vyrazil náš A-tým k zápasu na zimní stadion Jiskry Humpolec. Po nucené zdravotní pauze nastoupil k zápasu do branky v pozici jedničky, stejně jako v minulém zápase Tomáš Kubeš, kterému kryl záda Matěj Pachman, střídačku tentokrát řídili Robert Procházka a David Mihulka st.

Po první třetině a víceméně vyrovnaném průběhu hry se nakonec odcházelo do šaten za stavu 0:1, v přesilové hře se trefil forvard Tomáš Kalvas. To však bylo z naší strany gólově vše a druhá třetina skončila rozdílem již 3:0 ve prospěch domácí Jiskry. Ta v poslední části hry přidala ještě jednu branku a tak z Humpolce vezeme porážku o 4:1.

Sestava HC Vajgar: Kubeš, Pachman, Popelka, Jon,  Budín, Janeček, Důška, Kocar, Tržil V., Mazanec, Lazorišák, Strajt, Gurka, Lander, Košťál D., Aarts, Kalvas, Michal, Kalaj.

V neděli 3. listopadu se na vás budeme těšit na Zimním stadionu Jana Marka, naším dalším soupeřem bude prozatímní suverén Krajské ligy z Pelhřimova.