Vítězství ve druhém přípravném zápase juniorů

Druhý přípravný zápas sehráli junioři HC Vajgar s Motorem České Budějovice „B“ minulou neděli a udělali fanouškům i trenérům rozhodně radost.

Duel sice nezačal zrovna podle vajgarských představ, domácí se do našich juniorů pořádně zakousli a byli ve všech směrech lepší. Stav 2:0 po první třetině byl ještě milosrdný. Po přestávce Vajgar hru srovnal a od poloviny zápasu začali naši hráči dokonce diktovat tempo hry. Šance na změnu skóre však zůstaly nevyužity. Do poslední třetiny šli hráči i trenéři s jasným cílem výsledek zvrátit na svou stranu.  A to se nakonec povedlo. V závěru zápasu byly naše barvy šťastnější, když se v poslední minutě podařilo vstřelit vítězný gól.

I když v zápase, přes zlepšenou hru od druhé třetiny, bylo znát zlepšení,  stále byly k vidění chyby, na kterých je do začátku soutěže ještě zapotřebí zapracovat.

Trenéři i vedení klubu hráčům děkují za příkladnou bojovnost a nasazení.

Motor České Budějovice „B“ – HC Vajgar J.H.  3:4 (2:0,0:0,1:4)

Branky: Havelka 2, Michal, Košťál

Trenéři: David Mihulka a Robert Procházka