Ze školy rovnou do brusírny a fanshopu – OTEVÍRÁME!!!

V první školní den, pondělí 3. září, pro naše fanoušky i širokou veřejnost otevřeme ve spolupráci s projektem Děti do bruslí Zdeňka Ondřeje novou brusírnu Blademaster a fanshop HC Vajgar a DDB.

Brusírna Blademaster i fanshop je umístěna ve vchodu B na zimní stadion Jana Marka (vchod ze strany od Jarošovské ulice resp. ubytovny TJ Slovan), odkud budou nově vcházet na stadion na zápasy A-mužstva a juniorky i všichni fanoušci.

Broušení a technologie Blademaster

Technologie broušení na Blademastru vytváří absolutně dokonalý brus, obě hrany žlábku jsou absolutně rovné a přesné. Nůž je zároveň dokonale ostrý a hladký a tím umožňuje bruslaři přesné vedení bruslí po ledě a zaručuje vyšší rychlost bruslení.

Náš certifikovaný odborník od Blademasteru vám v brusírně DDB doporučí velikost žlábku a správné nastavení bruslí dle úrovně vašich bruslařských dovedností. Blademaster  je nejlepší bruska  na světě, vyvinuta pro dokonalé broušení bruslí. Blademaster používají všechny týmy NHL, většina národních týmů a současně i projekt Děti do bruslí.

Brusírna DDB bude otevřena:
pondělí – pátek vždy od 13.00 do 17.00 hodin
sobota – v průběhu víkendové školy bruslení od 8.00 hodin do 11.00 hodin