Jak se u Vajgaru „krasobruslilo“ aneb druhý ročník Vajgarské piruety

V neděli 24. listopadu se na Zimním stadionu Jana Marka uskutečnil, pod pořadatelskou taktovkou HC Vajgar za organizace Mgr. Petra Procházky, již 2. ročník krasobruslařských závodů začínajících a pokročilých krasobruslařů pod názvem „Vajgarská pirueta“.

Náš domácí „vajgarský“ oddíl krasobruslení byl opět vidět, a to především zásluhou  Amálie Dvořákové, která získala zlatou medaili v kategorii Prvky 2 a také stříbrnou medaili v kategorii volných jízd Ukaž co umíš 1.  Podmínky pro závodnice nebyly úplně příznivé, neboť od rána nebyl díky rozbité rolbě upravený led, ten se znovu blýskal až po odjetí kategorie Prvků 3, ve které jela ostatní děvčata z našeho klubu a kvalita ledu jejich jízdu negativně ovlivnila. I těm patří obrovské poděkování za odvedené výkony a obrovskou snahu! Patří mezi ně Claudia Čapek, Agáta Řimnáčová, Eliška Kotková, Zoe Petrová, Markéta Sehnalová, Tereza Rosová a Kristýna Kučerová. Všechna děvčata proti loňskému roku udělala velký pokrok.

Jen připomeneme, že i v prvním ročníku Vajgarské piruety nás děvčata skvěle reprezentovala – v Prvcích 2 se na třetím místě tehdy umístila Tereza Rosová, v Prvcích 3 se na prvním místě umístila Markéta Sehnalová a na krásném pátém místě Zoe Petrová taktéž v Prvcích 3.

V pondělí 9.12.2019 bude mít oddíl krasobruslení na ledě „mikulášskou“, může  přijít kdokoliv, drobná odměna je připravená pro každého a každý si může přinést nějaký symbol týkající se tohoto tématu -např. andělská křídla, berlu, rohy, apod.

Foto: Stanislav Hladík, odkaz na fotografie: https://hladikfoto.dastax.cz/